Do druku, Kartki z kalendarza

LISTOPAD – KARTKA Z KALENDARZA DO DRUKU

listopad-kartka-z-kalendarza-do-druku

Jeszcze kilka dni i koniec miesiąca. Już będzie listopad a niedawno jeszcze udostępniałam Wam kartkę z września! Nie mówiąc już o październiku, który mi tak szybko zleciał, że aż o kalendarzu zapomniałam. Jednak teraz z wyprzedzeniem mam dla Was nową kartę na nowy miesiąc.

Listopad! To czas na ostatnie jesienne porządki i zakupy przed zimną. Zorganizujmy się porządnie, aby o niczym nie zapomnieć 😉 Myślę, że kalendarz na pewno się przyda, aby jakoś przetrwać końcówkę tej jesieni. Dajcie koniecznie znać o Waszych planach na listopad!

We wrześniowym kalendarzu znalazł się uroczy jeż, a tym razem jest wiewiórka! Tak bardzo mi się spodobała w wiewiórczych zakładkach do książek, że i tym razem na nią postawiłam tylko trochę w innej wersji! Mam nadzieję, że się Wam spodoba!

Kartkę tą możesz wydrukować w profesjonalnej drukarni lub po prostu w domu – oczywiście jeśli masz drukarkę.

Poniżej kilka informacji, które mogą Ci się do tego przydać!

KILKA INFORMACJI POMOCNYCH:

  • wykorzystaj jakiś grubszy papier do druku – np. z bloku technicznego
  • pamiętaj ustaw opcje wydruku na najlepszą jakość – kolory będą wtedy lepiej nasycone
  • plik jest przygotowany do wydruku na formacie A4
  • po wydrukowaniu – wypełnij ;).
pobieram kartkę z kalendarza na listopad

Jeśli korzystasz z moich projektów albo podobają Ci się moje prace będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz komentarz lub polubisz czy udostępnisz wpis na fb. Każda Twoja reakcja daje mi motywację i dużego kopa do tworzenia nowych rzeczy!  😉

Dzięki 😉

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami zapraszam na FACEBOOK i INSTAGRAM.

Pszelka

Cześć! Nazywam się Paulina Szela i mam 25 lat. Tworzę, rysuje i projektuje z pasją! Wykonuje ilustracje i wzory dla dzieci, ale nie tylko. Po prostu kocham piękne rzeczy – jestem estetką! Wciąż jednak cały czas poszukuję własnego ja, dążę do tego aby robić to co daje mi radość i satysfakcję!

Close