in Do druku, Grafika

WIEWIÓRCZE ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK

at
wiewiorcze-zakladki-do-ksiazek

Jak tytuł wskazuje, dzisiaj mam dla Was wiewiórcze zakładki do książek, które przygotowywałam jedną nogą przed komputerem a drugą pod kocem z ciepłą herbatą oraz dobrą książką. Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam czytać książki. Chociaż zazwyczaj ciężko mi wydobyć trochę czasu, aby po którąś sięgnąć. A jak już to zrobię to zatapiam się się w niej bez opamiętania. Co raczej nie wróży nic dobrego dla moich codziennych obowiązków. Ma ktoś podobnie?
Ale jak już czytam jakieś cudo i robię sobie przerwę w trakcie, zawsze łapię za coś co znajdę pod ręką – ołówek, kartkę czy też zdarzało mi się zaginać kartkę. Więc zawsze jakoś ta książka w moich rękach cierpiała. Aż do dzisiaj!

W końcu przygotowałam do wydruku zakładki. Dzięki którym będę wiedziała gdzie skończyłam wcześniej czytać, no i książka nie będzie przeze mnie płakać 😀

Zakładki te można wydrukować w profesjonalnej drukarni – wystarczy jedynie ściągnąć plik i zanieść do druku. Możliwe jest również wydrukować je w domu tak jak ja to zrobiłam. Jeśli masz drukarkę z tuszem i papier – zrobisz to od ręki.

Poniżej kilka informacji, które mogą Ci się do tego przydać!

KILKA INFORMACJI POMOCNYCH:

  • wykorzystaj jakiś grubszy papier do druku – np. z bloku technicznego
  • pamiętaj ustaw opcje wydruku na najlepszą jakość – kolory będą wtedy lepiej nasycone
  • plik jest przygotowany do wydruku na formacie A4 a na jednej stronie znajduje się 4 zakładki, każda z innym hasłem
  • przygotowałam 2 wersje kolorystyczne do wyboru – białą i brązową
  • po wydrukowaniu należy każdą z zakładek wyciąć według widocznych lini.

 

ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK – BIAŁE:

można pobrać tutaj:

pobieram wiewiórcze zakładki do druku - białe

_______________

ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK – BRĄZOWE:

można pobrać tutaj:

pobieram wiewiórcze zakładki do druku – brązowe

______________

Jeśli korzystasz z moich projektów będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz komentarz lub udostępnisz ten wpis – dając znać, że Ci się podoba! 😉

Dzięki 😉

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami zapraszam na FACEBOOK i INSTAGRAM.

Pszelka

Jestem 22-letnią, szczęśliwie zakochaną mężatką, studentką grafiki. A ten blog jest o tym jak być szczęśliwym! Chciałabym aby każdy człowiek na Ziemi był szczęśliwy i chcę tym szczęściem zarażać. Tym co robię, tworzę czy piszę. Całą sobą!

Close