in Do druku, Kartki z kalendarza

KARTKA Z KALENDARZA DO DRUKU – WRZESIEŃ

at
kartka-z-kalendarza-do-druku-wrzesien

Jak tam u Was pogoda się ma?

Brrr, u mnie coś chłodno się robi. Chyba zbliża się powolutku, powolutku jesień. Nie wiem jak Wy, ale to moja ulubiona pora roku. Chyba ze względu na to, że jest tak kolorowa oraz pełno wtedy pięknych inspiracji. Jedyne co mi w niej nie po nosie to chłód. No, ale jakoś trzeba sobie radzić – zawsze to kolejny powód do przytulania 😉 Zresztą w tamtym roku tu pisałam, jak się zabezpieczyć na jesienne wieczory i co robić. Jak co roku nic się w tej kwestii nie zmienia! Muszę koniecznie kupić nowe cieplutkie skarpeciochy i dużo herbatki 😉

Nie przedłużając dzisiaj mam dla Was jesienną kartkę z kalendarza na najbliższy miesiąc do druku. Można ją wypełnić jak tylko dusza zapragnie. Wydrukować można na zwykłej drukarce domowej. Wystarczy oczywiście ją tylko posiadać, trochę tuszu kolorowego, kartkę i voilà – gotowe. Oczywiście, jeśli chcesz możesz zrzucić plik na pendrive i druknąć w profesjonalnej drukarni.

Wskazówki – jeśli drukujesz na domowej drukarce:

  • pamiętaj ustaw opcje wydruku na najlepszą jakość – kolory będą wtedy lepiej nasycone
  • plik jest przygotowany na format A4, ale dla pewności ustaw dopasuj rozmiar
  • jeśli używasz mój projekt – będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz komentarz lub udostępnisz ten wpis 😉
pobieram kartkę z kalendarza na wrzesień

 

 

Mam nadzieję, że projekt się przyda i może w końcu wszyscy zorganizujemy się porządnie tej jesieni.

 

Ja zamierzam i Tobie też polecam! 😉

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami zapraszam na FACEBOOK i INSTAGRAM.

Pszelka

Jestem 23-letnią, szczęśliwie zakochaną mężatką, studentką grafiki. A ten blog jest o tym jak być szczęśliwym! Chciałabym aby każdy człowiek na Ziemi był szczęśliwy i chcę tym szczęściem zarażać. Tym co robię, tworzę czy piszę. Całą sobą!

  • Bardzo ładny projekt! Może tym razem się skuszę, bo nie mam w pokoju kalendarza. Szkoda tylko, że to już wrzesień za pasem.

    • Dziękuję bardzo, no a na wrzesień nie ma rady niestety 😉

  • Jeż zdobył moje serce =]

  • Jeż wpadł mi w oko, bardzo lubię te zwierzęta. 🙂

  • oj tak, czuć już trochę jesień, stopy marzną i więcej ciepłej herbaty piję. Projekt super może to właśnie w nim zaplanuje swój wrzesień 🙂

Close