Do druku, Grafika, Kartki okolicznościowe

KARTKI DO DRUKU NA WALENTYNKI (14 LUTY) ZA DARMO

kartki-do-druku-na-walentynki-14-luty-za-darmo

Zbliża się taki dzień w roku na który niektórzy czekają z utęsknieniem a drudzy go nienawidzą. Oczywiście mówię tu o walentynkach! 14 luty to wielki dzień zakochanych.

Dawno mnie tu nie było, ale myślałam ostatnio kiedy coś dla was nowego wstawić. Myślę, że walentynki to dobra okazja aby wrócić. Z tej właśnie okazji dla wszystkich zakochanych mam walentynki do wydruku. Pamiętajcie aby je dużo szybciej wydrukować i nie zapomnieć o drugiej połówce. Na pewno wiecie że kochać i okazywać to uczucie powinniśmy przez cały rok, a nie tylko w ten dzień. Jednak nie widzę przeszkód aby w ten dzień jeszcze bardziej zatroszczyć się o swoją miłość (ja jednak będę dobrą duszyczką i jeszcze Wam przypomnę o tym;) ). Daję Wam oczywiście za darmo do pobrania kartki, do których nie trzeba nie wiadomo ile nakładu pieniężnego. Wystarczy trochę czasu i voila prezent gotowy!

Kilka informacji pomocnych:

  • plik zawiera jeden arkusz A4 na którym mieści się 1 kartka, po wydrukowaniu wyciąć i zgiąć wzdłuż podanych lini, po tym kartka będzie miała format A6
  • wykorzystaj jakiś grubszy papier do druku – np. z bloku technicznego (a najlepiej wydrukuj w drukarni)
  • pamiętaj ustaw opcje wydruku na najlepszą jakość – kolory będą wtedy lepiej nasycone
  • jeden plik pdf to jedna kartka
  • przygotowałam 3 kartki z tym samym motywem
  • pliki są do pobrania za darmo, ale do użytku tylko niekomercyjnego

Kartka na walentynki nr 1

Kartka walentynki 01


Kartka na walentynki nr 2

Kartka walentynki 02


Kartka na walentynki nr 3

Kartka walentynki 03

 

Jeżeli korzystacie z moich projektów, proszę dajcie mi znać czy to w komentarzu czy w wiadomości prywatnej chociażby na Instagramie.

Wiedząc, że Wam się podobają i przydają, mam większą motywacje do tworzenia nowych grafik dla Was 😉

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami zapraszam na FACEBOOK i INSTAGRAM.

Share:

Pszelka

Cześć! Nazywam się Paulina Szela i mam 25 lat. Tworzę, rysuje i projektuje z pasją! Wykonuje ilustracje i wzory dla dzieci, ale nie tylko. Po prostu kocham piękne rzeczy – jestem estetką! Wciąż jednak cały czas poszukuję własnego ja, dążę do tego aby robić to co daje mi radość i satysfakcję!

Close