Do druku, ZAKŁADKI

ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK Z PIESKAMI

zakladki-do-ksiazek-z-pieskami

Dużo czytacie książek czy raczej mniej? A może to nie dla Was? Mam nadzieje, że kochacie książki tak jak ja bo dziś mam dla Was nowe zakładki!

Ostatnie zakładki do książek z wiewiórkami które można pobrać tu były we wrześniu. Dość dawno. Pomyślałam, że trzeba stworzyć coś nowego bo wiecie wiosna, nowa ja i takie tam. Jeśli mnie śledzicie na Instagramie lub Facebooku mogliście widzieć, że ostatnio pracowałam nad nową postacią – pieskiem. Trochę z niego łobuz i mały elegancik! Ale cóż, może jednak trochę pomoże nam w czytaniu tych książek w tym roku. No więc tak oto powstały zakładki z piesłami! Wolicie bardziej koty czy psy? Bo ja chyba te drugie!

Tym razem zakładki wydrukowałam w drukarni bo moja drukarka już raczej nie powstanie i mnie nie chcę słuchać 😉 Ale jeżeli drukujesz w domu mam dla Ciebie kilka ważnych rad!

Kilka informacji pomocnych:

  • wykorzystaj jakiś grubszy papier do druku – np. z bloku technicznego
  • pamiętaj ustaw opcje wydruku na najlepszą jakość – kolory będą wtedy lepiej nasycone
  • plik (pdf) jest przygotowany do wydruku na formacie A4 a na jednej stronie znajduje się 4 zakładki, każda z innym hasłem
  • przygotowałam 2 wersje kolorystyczne do wyboru – białą i szarą
  • po wydrukowaniu należy każdą z zakładek wyciąć według widocznych lini.


Zakładki do książek w pieski do wydruku – wersja biała

Przyciskając poniższy przycisk pobierzesz plik pdf do wydruku na którym znajdują się 4 zakładki na A4. Projekt jest do pobrania za darmo, można go wykorzystywać do celów prywatnych, niekomercyjnych.

pobieram zakładki do książek białe
Zakładki do książek w pieski do wydruku – wersja szara

Przyciskając poniższy przycisk pobierzesz plik pdf do wydruku na którym znajdują się 4 zakładki na A4. Projekt jest do pobrania za darmo, można go wykorzystywać do celów prywatnych, niekomercyjnych.

pobieram zakładki do książek szare

Jeżeli korzystacie z moich zakładek będzie mi bardzo miło jak dacie znać! Jak Wam się podobają? Czekam na info. 🙂

🙂 🙂 🙂

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami zapraszam na FACEBOOK i INSTAGRAM.

Pszelka

Cześć! Nazywam się Paulina Szela i mam 25 lat. Tworzę, rysuje i projektuje z pasją! Wykonuje ilustracje i wzory dla dzieci, ale nie tylko. Po prostu kocham piękne rzeczy – jestem estetką! Wciąż jednak cały czas poszukuję własnego ja, dążę do tego aby robić to co daje mi radość i satysfakcję!

Close