O MNIE

Cześć! Nazywam się Paulina Szela a pszelka.pl to blog na którym dzielę się tym co tworzę, rysuję i projektuję. Wciąż jednak cały czas poszukuję własnego ja, dążę do tego aby robić to co daje mi radość i satysfakcję!

Jak do tego w ogóle doszło?

Skończyłam studia na kierunku matematyka. Jednak czułam w głębi serca, że to nie jest to co chcę robić. Nie wyobrażałam sobie być przykutą 5 dni w tygodniu do „kalkulatora”. Potrzebowałam czegoś więcej. Rozpoczęłam więc studia na Wydziale Sztuki. Aktualnie jestem na 5 roku grafiki. Sama do wszystkiego dążę, jestem samoukiem, czasami mi to wychodzi lepiej a czasem gorzej, ale się nie poddaje! Mam 25 lat, jestem również mamą i żoną. Cały czas poszukuję własnego ja, dążę do tego aby robić to co kocham. Tworzę, rysuje i projektuje z pasją! Wykonuje ilustracje i wzory dla dzieci, ale nie tylko. Po prostu kocham piękne rzeczy – jestem estetką!

A z jakiego powodu tu jestem?

Bo chcę być sobą. Bo w końcu coś kocham, dlatego właśnie stworzyłam tego bloga, po to by dzielić się z tym całym światem albo i jedną osobą – to nie ma znaczenia, ważne, że nie stoję w miejscu sama ze sobą. Zajęło mi dużo czasu aby to zauważyć, ale się nie poddałam bo w życiu ważne jest, aby dążyć do osiągnięcia określonego celu. Nie poddawać się!

Bo „marze­nia dają taką dziwną siłę, która mówi, żeby nig­dy się nie pod­da­wać, iść uśmie­chniętym przez życie i osiągać rzeczy niemożliwe.” 

 

 

 

Jeśli masz ochotę o coś zapytać lub po prostu do mnie napisać, możesz to zrobić tutaj: NAPISZ.

Zapraszam do mojego świata!

 

Wszystkie prace oraz zdjęcia na blogu są mojego autorstwa, nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody.  Każdy może ściągnąć projekt „do druku” bezpłatnie, możecie wykorzystywać go do celów prywatnych, ale niekomercyjnych.

Close