Do druku, Kartki z kalendarza

LUTY 2018 – KARTKA Z KALENDARZA DO DRUKU

luty-2018-kartka-z-kalendarza-do-druku

Wiem. Dawno się nie odzywałam, ale już wracam! Mam nadzieję, że się cieszycie! 😉

Mam dla Was do wydrukowania jak to zawsze na nowy miesiąc kartkę do wydrukowania i wypełnienia. Luty mi tak szybko przyszedł – nie wiem jak Wam, że nawet nie czuje, że dopiero był początek roku. Styczeń miałam pełen zaliczeń na studiach więc nie miałam czasu żeby tu zajrzeć czy ruszyć z własną pracą.

Jednak teraz nie ma co marudzić tylko trzeba się ostro brać do roboty. Zaplanować miesiąc –  bo bez planowania to ja mam niecny rozgardiasz. Po tym zacząć szybko działać! Działać, działać i jeszcze raz działać! 😉 Ktoś się przyłącza do mnie? Czy już luty macie może rozplanowany?

W tamtym roku była kartka do wydrukowania na luty taka KLIK. Bardzo prosta i przejrzysta. A teraz mam coś innego. Jako że luty kojarzy się mi ze śniegiem i oczywiście z walentynkami to pomyślałam, że połączę jedno i drugie oraz stworzę coś mojego! I tak oto wyszły przesłodkie ptaszki – ona i on w zimowej aranżacji 😉

I jak się podobają?

Zachęcam do drukowania czy to w profesjonalnej drukarce czy w domu na własnym sprzęcie. Mi aktualnie zepsuła się drukarka, nad czym bardzo ubolewam, ale mam nadzieję, że nadrobicie za mnie!

INFORMACJE POMOCNE do druku:

  • wykorzystaj jakiś grubszy papier do druku – np. z bloku technicznego
  • pamiętaj ustaw opcje wydruku na najlepszą jakość – kolory będą wtedy lepiej nasycone
  • plik jest przygotowany do wydruku na formacie A4, jednak dla pewności zaznacz – dopasuj
  • po wydrukowaniu – oczywiście wypełnij według uznania ;).
pobieram kartkę z kalendarza na luty

Zachęcam bardzo do komentowania jeśli Wam się podoba lub np. korzystacie z moich grafik. To zawsze dodaje mi motywacji do dalszej i lepszej pracy!

PS. Tak w ogóle witam wszystkich w tym nowym roku 2018
– bo wstyd przyznać, ale nie miałam okazji jeszcze się z Wami przywitać ;(

Papa 😉

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami zapraszam na FACEBOOK i INSTAGRAM.

Pszelka

Cześć! Nazywam się Paulina Szela i mam 25 lat. Tworzę, rysuje i projektuje z pasją! Wykonuje ilustracje i wzory dla dzieci, ale nie tylko. Po prostu kocham piękne rzeczy – jestem estetką! Wciąż jednak cały czas poszukuję własnego ja, dążę do tego aby robić to co daje mi radość i satysfakcję!

Close