O MNIE

DSC_0395Cześć wszystkim, nazywam się Paulina Szela
i zapraszam serdecznie dalej do czytania, jeżeli chcesz się o mnie coś dowiedzieć. Nie będzie to raczej nic ciekawego, ale jeżeli jednak jesteś ciekaw co ma do powiedzenia na swój temat autorka tego bloga, idź dalej 😉

O mnie? Krótko: jestem młodą zakochaną mężatką, cały czas poszukuję własnego ja, dążę do tego aby robić to co kocham. Dlatego rok temu podjęłam decyzję, która odmieniła moje życie. Pomyślałam, co ja wyprawiam? Czy to co robię w tej chwili swojego życia, to jest to co kocham? Studiuję, ale przecież dotychczas tylko się męczyłam z nimi,
nie dawały mi żadnej satysfakcji. Pewnie zastanawiacie się co studiuje, a raczej studiowałam (w lipcu się obroniłam). Matematykę. Tak tak, matematykę! A teraz się cofnijcie i przeczytajcie jeszcze raz, zdziwieni? Wiem, większość ludzi tak reaguje: coooo? Studiujesz matmę? Jednak teraz próbuje robić to co lubię i co sprawia mi przyjemność. Dzięki temu tu jestem!

Zawodowo: aktualnie skończyłam 3-letnie studia na kierunku matematyka, a rok temu zaczęłam drugi, inny, równolegle. Jestem więc w tym roku od października już tylko studentką kierunku grafika z czego bardzo się cieszę – w końcu! Nie skończyłam plastyka, ani żadnych kursów. Sama do wszystkiego dążę, jestem samoukiem, czasami mi to wychodzi lepiej a czasem gorzej, ale się nie poddaje!

Prywatnie: od 5 września 2015 jestem żoną, mam ukochanego męża, którego bardzo kocham.
Cóż więcej chcesz wiedzieć? Powiem Ci, dowiesz się jak zostaniesz ze mną na dłużej 🙂

A z jakiego powodu tu jestem? Bo chcę być sobą. Bo w końcu coś kocham, dlatego właśnie stworzyłam tego bloga, po to by dzielić się z tym całym światem albo i jedną osobą – to nie ma znaczenia, ważne, że nie stoję w miejscu sama ze sobą. Zajęło mi dużo czasu aby to zauważyć, ale się nie poddałam bo w życiu ważne jest, aby dążyć do osiągnięcia określonego celu. Nie poddawać się! Bo „marze­nia dają taką dziwną siłę, która mówi, żeby nig­dy się nie pod­da­wać, iść uśmie­chniętym przez życie i osiągać rzeczy niemożliwe.” Fotografia, grafika czy rysowanie to tylko trzy pozycje z kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu, które roją się w mojej głowie teraz, a cóż to będzie za jakiś czas.

Jeśli masz ochotę o coś zapytać lub po prostu do mnie napisać, możesz to zrobić tutaj: NAPISZ.

Zapraszam do mojego świata!

Wszystkie prace oraz zdjęcia na blogu są mojego autorstwa, nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody.  Każdy może ściągnąć projekt „do druku” bezpłatnie, możecie wykorzystywać go do celów prywatnych, ale niekomercyjnych.

pszelkaips