O MNIE

DSC_0395Cześć wszystkim, nazywam się Paulina Szela
i zapraszam serdecznie dalej do czytania, jeżeli chcesz się o mnie coś dowiedzieć. Nie będzie to raczej nic ciekawego, ale jeżeli jednak jesteś ciekaw co ma do powiedzenia na swój temat autorka tego bloga, idź dalej 😉

O mnie? Krótko: jestem młodą zakochaną mężatką, cały czas poszukuję własnego ja, dążę do tego aby robić to co kocham. Dlatego 2 lata temu podjęłam decyzję, która odmieniła moje życie. Pomyślałam, co ja wyprawiam? Czy to co robię w tej chwili swojego życia, to jest to co kocham? Studiuję, ale przecież dotychczas tylko się męczyłam z nimi,
nie dawały mi żadnej satysfakcji. Pewnie zastanawiacie się co studiuje, a raczej studiowałam (w lipcu 2016 się obroniłam). Matematykę. Tak tak, matematykę! A teraz się cofnijcie i przeczytajcie jeszcze raz, zdziwieni? Wiem, większość ludzi tak reaguje: coooo? Studiujesz matmę? Jednak teraz próbuje robić to co lubię i co sprawia mi przyjemność. Dzięki temu tu jestem!

Zawodowo: skończyłam 3-letnie studia na kierunku matematyka, a 2 lata temu zaczęłam drugi, inny, równolegle. Jestem więc już tylko studentką kierunku grafika z czego bardzo się cieszę – w końcu! Nie skończyłam plastyka, ani żadnych kursów. Sama do wszystkiego dążę, jestem samoukiem, czasami mi to wychodzi lepiej a czasem gorzej, ale się nie poddaje!

Prywatnie: od 5 września 2015 jestem żoną, mam ukochanego męża, którego bardzo kocham.
Cóż więcej chcesz wiedzieć? Powiem Ci, dowiesz się jak zostaniesz ze mną na dłużej 🙂

A z jakiego powodu tu jestem? Bo chcę być sobą. Bo w końcu coś kocham, dlatego właśnie stworzyłam tego bloga, po to by dzielić się z tym całym światem albo i jedną osobą – to nie ma znaczenia, ważne, że nie stoję w miejscu sama ze sobą. Zajęło mi dużo czasu aby to zauważyć, ale się nie poddałam bo w życiu ważne jest, aby dążyć do osiągnięcia określonego celu. Nie poddawać się! Bo „marze­nia dają taką dziwną siłę, która mówi, żeby nig­dy się nie pod­da­wać, iść uśmie­chniętym przez życie i osiągać rzeczy niemożliwe.” Fotografia, grafika czy rysowanie to tylko trzy pozycje z kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu, które roją się w mojej głowie teraz, a cóż to będzie za jakiś czas.

Jeśli masz ochotę o coś zapytać lub po prostu do mnie napisać, możesz to zrobić tutaj: NAPISZ.

Zapraszam do mojego świata!

Wszystkie prace oraz zdjęcia na blogu są mojego autorstwa, nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody.  Każdy może ściągnąć projekt „do druku” bezpłatnie, możecie wykorzystywać go do celów prywatnych, ale niekomercyjnych.

pszelkaips