WSPÓŁPRACA

Pszelka.pl to blog pokazujący różnorakie dziedziny artystyczne, pasjonujące młodą artystkę, która poszukuje własnych doświadczeń. Poruszane jest na nim również jej zakręcone, nieco dziwne życie. Pełne niespodzianek, ciekawych zdarzeń i wielu zmian, oczywiście po to aby być w końcu szczęśliwą.

Blog istnieje od lipca 2016 roku.  Patrząc na statystki zdecydowaną większość odwiedzających stanowi grupa wiekowa 25-34 lat i są to równo mężczyźni oraz kobiety.

Jestem studentką, aktualnie studiuje grafikę, ale również skończyłam też matematykę. W domu jako mama i żona, staram się spełniać tak aby być szczęśliwą. Tematy jakie publikuje na blogu to głównie mój rozwój w ilustracji, grafice komputerowej czy fotografii. Chcę dzielić się ze światem tym co robię a nawet pokazywać jak to robię. Cały czas rozwijam się i dążę do postawionych sobie celów. Poruszam również tematy związane z codziennym życiem, motywacją i  podróżami. Kocham czytać książki, choć pewnie nie każdy o tym wie.

Jestem otwarta na różne formy współpracy wchodzące w moje zainteresowania, których myślę jest naprawdę sporo. A może potrzebujesz wykonać jakiś projekt graficzny? Zgłoś się do mnie.

Jeżeli jesteś zainteresowany to napisz paulinaszela94@gmail.com.

Udzielam się również na Facebooku i Instagramie. Staram się pokazywać na bieżąco czytelnikom moją codzienność jak i działania artystyczne.

Na życzenie udostępniam aktualne statystyki Google Analytics.

pencil-1683132_1920

 

Zapraszam do współpracy!

Close