Do druku, ETYKIETY

ETYKIETY ŚWIĄTECZNE NA PREZENTY DO DRUKU (TRZY OPCJE KOLORYSTYCZNE)

etykiety-swiateczne-do-druku-trzy-opcje-kolorystyczne

Jak tam Wasze prezenty? Dostaliście już coś od Świętego Mikołaja czy zawita do Was dopiero pod choinkę w Boże Narodzenie?

Dzisiaj mam dla Was jak widać po tytule etykietki do prezentów do wydrukowania aż w trzech opcjach kolorystycznych! Myślę, że to które wybierzecie lub będą pasować do prezentów zależy od papieru jaki kupicie aby zapakować podarunki. Wybrałam trzy kolory które najbardziej kojarzą mi się ze świętami – czerwony, niebieski i zielony.

  1. Czerwony, czyli kolor stroju świętego Mikołaja i jego ekipy.
  2. Niebieski (oraz biały) kojarzy mi się z zimą i płatkami śniegu spadającymi w te czekające nas święta.
  3. A zielony oczywiście z pachnącą i dużą choinką!

A może Wam się kojarzą jeszcze z czymś innym? Dajcie koniecznie znać!

Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze pakuje prezenty w papier ozdobny i podpisuje również na nim dla kogo w środku znajduje się prezent. Jednak myślę, że jest to niepotrzebne marnotrawienie papieru, który będzie można wykorzystać na następny raz za rok. Dodatkowo taka etykietka prezentuje się o niebo lepiej i można ją szybko przygotować.

SZYBKIE WSKAZÓWKI DO WYDRUKU I CIĘCIA:

  • wykorzystaj jakiś grubszy papier do druku – np. z bloku technicznego
  • jeśli drukujesz na domowej drukarce pamiętaj ustaw opcje wydruku na najlepszą jakość – kolory będą wtedy lepiej nasycone
  • na kartce A4 znajduje się 6 etykiet w trzech kolorach
  • tnij wzdłuż czarnej lini okręgu (uważaj na szaliczek i worek!)
  • na koniec zrób dziurki na wstążkę lub sznurek – dziurkaczem;).
pobieram etykiety świąteczne do druku

 

Gotowe etykietki czas podpisać wedle uznania po drugiej stronie i na przyozdobione papierem prezenty wstążką przywiązać!

Voilà! 🙂

Jeśli pobierasz moje prace lub Ci się podobają, daj o tym znać! Jest mi bardzo miło gdy moja praca idzie w świat! Możesz zostawić komentarz lub polubić czy udostępnić wpis na fb/ insta. Dziękuje z góry!! 🙂

Aaaa i daajcie znać jak tam to pakowanie prezentów
i przygotowania do świąt! 🙂

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami zapraszam na FACEBOOK i INSTAGRAM.

 

Pszelka

Cześć! Nazywam się Paulina Szela i mam 25 lat. Tworzę, rysuje i projektuje z pasją! Wykonuje ilustracje i wzory dla dzieci, ale nie tylko. Po prostu kocham piękne rzeczy – jestem estetką! Wciąż jednak cały czas poszukuję własnego ja, dążę do tego aby robić to co daje mi radość i satysfakcję!

Close