Grafika, Lifestyle

POWRÓT PO DŁUŻSZEJ PRZERWIE + NOWY WZÓR

powrot-po-dluzszej-przerwie-nowy-wzor

Cześć Wszystkim w ten znienawidzony przez wszystkich PONIEDZIAŁEK?! Pamiętacie mnie jeszcze? Dawno mnie tu ostatnio nie było. Przepraszam, pewnie niektórych z Was zawiodłam. Sama siebie trochę niestety też. Moje postanowienia noworoczne stały się tylko niespełnionym wspomnieniem – czego żałuje. Jednak myślę, że dobrze mi zrobiła ta nieobecność. Bo przecież czasami trzeba zniknąć, aby znów zaistnieć! Ważne jest żeby się nie poddawać! Walczyć! Walczmy z różnymi przeciwnościami życia, czasami jest ciężko, ale, kto da radę – jak nie my?

Dlatego dążę ze swoimi celami dalej i mam Wam dzisiaj do pokazania nowy wzór – Cute frogs. Najpierw wykonałam trzon całego projektu, czyli żabę. Standardowo szkic wykonałam na papierze, przeniosłam go na komputer do programu i dalej zaczęłam działać wektorowo. Stworzona przeze mnie żabka poprzez zduplikowanie i dodanie do niej kilku dodatków została użyta do patternu (tł. wzoru). Jak zobaczycie taki wzór można wykorzystać na pościel czy poszewki poduszki do pokoju dziecięcego, ale i nie tylko. Jako forma może również posłużyć np. do stworzenia ubranek. Poniżej przedstawiam wizualizacje, które wykonałam w programie Blender, służącym do modelowania 3d i renderingu.

Zapraszam do obejrzenia!

zabka-01

zabka4-01

zabka22-01

1-01

render2

render4

Dzięki!

Pszelka

Cześć! Nazywam się Paulina Szela i mam 25 lat. Tworzę, rysuje i projektuje z pasją! Wykonuje ilustracje i wzory dla dzieci, ale nie tylko. Po prostu kocham piękne rzeczy – jestem estetką! Wciąż jednak cały czas poszukuję własnego ja, dążę do tego aby robić to co daje mi radość i satysfakcję!

Close