Grafika

Kolekcja wzoru – Dzień Dobry!

kolekcja-wzoru-dzien-dobry

Dzień dobry Wszystkim! Ostatnio miałam sporo wolnego czasu, dzięki czemu stworzyłam taki oto różowo-fioletowy wzór kwiatków. Pewnie jak każdy z Nas, myślicie już powoli o wiośnie i czekacie na nią z upragnieniem. Cóż! Ja także! Dlatego z myślą o promieniach słońca padających w lekki, ciepły dzień na moją nieopaloną buźkę, pomyślałam – zimo precz!
Koniec! Koniec wielgachnym kurtkom, gorącym butom, wełnianym czapkom i szalikom! Przepędźmy tę zimę razem! Czy nie lepiej śmigać w zwykłych adidaskach, spodniach i T-shircie? Wyjść na spacer w ciepły dzień, oddychać świeżym powietrzem i słuchać ćwierkot ptaków? O tak! Już za niedługo, oj niedługo! Hehe, mam nadzieje, że nie zrobiłam Wam za bardzo na to wszystko smaka. A jeżeli tak to może zrobi się Wam cieplej po obejrzeniu mojego nowego wzoru. Może chociaż na chwilę zapomnicie o czym przed chwilą pisałam 🙂

Zapraszam do obejrzenia!

2

3

1

Share:

Pszelka

Cześć! Nazywam się Paulina Szela i mam 25 lat. Tworzę, rysuje i projektuje z pasją! Wykonuje ilustracje i wzory dla dzieci, ale nie tylko. Po prostu kocham piękne rzeczy – jestem estetką! Wciąż jednak cały czas poszukuję własnego ja, dążę do tego aby robić to co daje mi radość i satysfakcję!

  • Bardzo ciekawy wzór 🙂 Taki wiosenny… czym nanosisz na garnuszek?

    • Dziękuje bardzo 🙂 Użyłam darmowego mockupa, w photoshopie.

Close