Grafika

ZŁOTA RYBKA – CZYLI NOWY PROJEKT #2

zlota-rybka-czyli-nowy-projekt-2

Projekt już nie tak nowy, ale w końcu skończony! Ufff! Trochę to trwało, ale zadanie w końcu zakończone. Jeżeli ktoś nie czytał to pisałam o nim tutaj. Trochę się przeciągnęło, ale to przez nadmiar obowiązków i zadań na studiach związanych z zaliczeniami. Jednak semestr studencki już prawie za mną, więc mogę się z Wami podzielić efektem końcowym.  Szczerze mówiąc to w ostatecznym rozrachunku nie jestem w pełni zadowolona z tej animacji. Wiem, że głos mógłby być lepszy bo jakość niestety nie powala. Niestety nie miałam czym tego lepiej nagrać. Jednak może też się za bardzo czepiam. Jestem w stosunku do siebie chyba za surowa, wszystko co robię zawsze chcę wykonać na 100%. No, ale cóż ja dopiero się uczę. Może następnym razem będzie lepiej, bo przecież:

„Największym darem człowieka jest możliwość popełniania błędów.
Zaś jego największą mądrością uczenie się na nich”.

Myślę, że ostatnio cały czas uczę się na błędach. Popełniam je i popełniam, ale w końcu mój mózg przyjmuje ten błąd i jakoś sobie radzi. Na studiach nauczyłam się bardzo dużo nowych rzeczy w krótkim czasie. Jednak przez całe życie będziemy się uczyć i spadać. Wiem, że z czasem będzie jeszcze lepiej – czuję to!

Tak więc oddaje w Wasze ręce tą oto bajkę:

I jak Wam się podoba? Czekam na opinie! 😉

Pszelka

Cześć! Nazywam się Paulina Szela i mam 25 lat. Tworzę, rysuje i projektuje z pasją! Wykonuje ilustracje i wzory dla dzieci, ale nie tylko. Po prostu kocham piękne rzeczy – jestem estetką! Wciąż jednak cały czas poszukuję własnego ja, dążę do tego aby robić to co daje mi radość i satysfakcję!

  • Łoo kurcze, ale super! :))

Close