Lifestyle

7 POMYSŁÓW NA JESIENNE WIECZORY

6-pomyslow-na-jesienne-wieczory

Nie wiem jak Was, ale mnie powoli łapie jesienna chandra – to pewnie przez to zimno na zewnątrz, brrr. W tym sezonie z dnia na dzień zrobiło się zimno czego nikt się nie spodziewał tak szybko. Pamiętam, że w tamtym roku jeszcze początek października był ciepły. A dzisiaj? Cóż, już czas by wyciągać z szafy lub zaopatrzyć się koniecznie w jesienne drobiazgi na wieczór.
Chcąc być jak najlepiej zorganizowanym tej jesieni przygotowałam dla Was dzisiaj 7 POMYSŁÓW NA JESIENNE WIECZORY:

1.Oczywiście ciepłe, milusie skarpety – muszą być!

Bez nich się nie obejdzie! Mam dwie pary zeszłorocznych, ale będę musiała zaopatrzyć się w nowe – koniecznie! Poniżej możecie zobaczyć jedne z nich 🙂
DSC_2688

2. Ciepły trunek!

Wiadome, kto co lubi 🙂 Ja robię ukłony oczywiście w stronę herbatki. Czy zwykła z cytryną i miodem czy malinowa – kocham! Jeszcze w zimne jesienne wieczory. Muszę zrobić zapas smaków i Wam też to radzę. Na pewno niespodziewany zmarznięty gość chętnie przygarnie kubek parującej ciepłej herbaty! Oczywiście raz na miesiąc robię wyjątek od reguły i sięgam również po coś mocniejszego – czasami się przydaje 😉DSC_2665

3. Dobra książka to podstawa!

Tydzień bez dobrej książki jest tygodniem straconym. Warto zaglądnąć do biblioteki, nawet gdy ma to być twój pierwszy raz, kiedyś trzeba a początek jesieni to dobry czas by za kumplować się z jakąś niezłą pozycją. Może to umilić Ci czas przy dobrej herbacie pod kocykiem.DSC_2695d

4. Dodatkowo fajny film = wieczór odpoczynku.

Wiadomo nie każdy lubi czytać czy się nie chcę się zmuszać, dlatego fajną opcją jest obejrzeć film w telewizji bądź internecie. Zróbcie sobie maraton filmowy w jeden wieczór z rodziną czy znajomym/ą. Nawet w pojedynkę czasami potrzeba się wyciszyć i pobyć samemu.

5. Upiec coś dobrego!

Zapach dobrego ciasta + gorąca herbata to mój ideał i nic więcej mi nie potrzeba w zimny wieczór.

6. Spędź wieczór z kimś bliskim!

No oprócz dobrego ciacha i herbatki jednak zapomniałam o kimś ważnym, dobrze jest się do kogoś przytulić w jesienną noc.

7. Full pakiet blogerek!

Oczywiście full pakiet dla blogerek, który kocha większość z nas to ciepłe skarpety, kocyk, herbata i blogi. Czasami nie potrzeba nic więcej do szczęścia.

A wy? Macie jakieś sprawdzone sposoby na jesienne polskie wieczory?

20151031_130216

pszelkaips

Pszelka

Cześć! Nazywam się Paulina Szela i mam 25 lat. Tworzę, rysuje i projektuje z pasją! Wykonuje ilustracje i wzory dla dzieci, ale nie tylko. Po prostu kocham piękne rzeczy – jestem estetką! Wciąż jednak cały czas poszukuję własnego ja, dążę do tego aby robić to co daje mi radość i satysfakcję!

  • Ja lubię pójść na spacer z grzanym winem w kubku termicznym – polecam szczególnie na przymrozki 😉

  • Owocowa herbatka to u mnie must have 🙂

  • Staram się przekonać do jesieni i mi w tym pomogłaś, dziękuję 🙂 Muszę odkopać swoje pluszowe skarpety w kształcie peruwiańskiej lamy i kupuję zapas imbiru do herbaty. 🙂 Życzę wspaniałych jesiennych wieczorów z książką!

  • Samanta Sadowska

    Jesień to dla mnie poniekąd czas, w którym mogę nadrobić zaległości, które ciągle odkładałam „bo coś”. w tym roku zajęłam się tworzeniem i ozdabianiem albumu ze zdjęciami, stworzeniem kilku zdjęć aparatem który ostatnio jakoś zaniedbywałam, nadrabianiem seriali i filmów. Zawsze przy dobrej kawie lub herbacie i odpalonych świeczkach robi się przyjemniej. I jest sezon na dynie! Więc nic tylko szukać przepisów w internecie do stworzenia czegoś pysznego, Zamiast narzekać na pogodę i jesienną handrę powinniśmy znaleźć sobie jakieś zajęcie. Jesień lubię dopiero od zeszłego roku, ale już wiem, że potrafię dostrzec jej uroki i nie będę podchodzic do tej pory roku tak jak dotychczas 🙂

Close