Grafika

LOGO – ZAKATEKCISZY.PL

logo-zakatekciszy-pl

Dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić moimi zmaganiami z logo dla strony z pokojami gościnnymi. Jakiś czas temu podjęłam się stworzenia takiego oto znaku. Nazwa obiektu to Zakątek Ciszy, jest to nieduży domek z 4 pokojami położony pod lasem, wokół nie ma żadnych innych zabudowań więc nazwa pasuje idealnie. Dlatego odrazu co mi przyszło do głowy to hasła: las, poduszka czy lampka (coś związane ze spaniem).

Najpierw zaczęłam od narysowania standardowo na kartce szkicu, kiedy już byłam zadowolona z efektu, skanując projekt przeniosłam go na komputer. Następnie tak z retuszowałam aby było widać tylko czarny kontur.

Wygląda on tak:

4

Po tym zaczęłam się bawić i tak oto wyszło kilka wersji. Najpierw trzymałam się szkicu ale środek wydawał mi się pusty więc dodałam lampkę, później stwierdziłam, że jest za dużo detali i może lepiej uprościć. Teraz przecież wszystko co proste to podobno najlepsze. Tak został tylko las + napis i dodatkowo na koniec jeszcze zrobiłam wersje klasyczną czyli sygnet + logotyp. W sumie każda wersja mi się podoba, w zależności kto co wymaga i jaki gust preferuje.

A wy co myślicie?

3

 

1

 

2

 

Pszelka

Cześć! Nazywam się Paulina Szela i mam 25 lat. Tworzę, rysuje i projektuje z pasją! Wykonuje ilustracje i wzory dla dzieci, ale nie tylko. Po prostu kocham piękne rzeczy – jestem estetką! Wciąż jednak cały czas poszukuję własnego ja, dążę do tego aby robić to co daje mi radość i satysfakcję!

Close