WSPÓŁPRACA

coffee-1869820_1920

Pszelka.pl to blog pokazujący różnorakie dziedziny artystyczne, pasjonujące młodą artystkę, która poszukuje własnych doświadczeń. Poruszane jest na nim również jej zakręcone, nieco dziwne życie. Pełne niespodzianek, ciekawych zdarzeń i wielu zmian, oczywiście po to aby być w końcu szczęśliwą.

Blog istnieje od lipca 2016 roku.  Patrząc na statystki zdecydowaną większość odwiedzających stanowi grupa wiekowa 25-34 lat i są to równo mężczyźni oraz kobiety.

Jestem młodą studentką, aktualnie studiuje grafikę, ale również skończyłam też matematykę. W domu jako żona staram się spełniać u boku męża aby być szczęśliwą. Tematy jakie publikuje na blogu to głównie mój rozwój w grafice komputerowej, fotografii czy rysunku. Chcę dzielić się ze światem tym co robię a nawet pokazywać jak to robię. Cały czas uczę się, rozwijam i dążę do postawionych sobie celów. Poruszam również tematy związane z codziennym życiem, motywacją i  podróżami. Kocham czytać książki, choć pewnie nie każdy o tym wie. Lubiłam również matematykę, ale to co po niej zostało w moim sercu to raczej za mało aby dalej tak było.

Jestem otwarta na różne formy współpracy wchodzące w moje zainteresowania, których myślę jest naprawdę sporo. A może potrzebujesz wykonać jakiś projekt graficzny? Zgłoś się do mnie.

Jeżeli jesteś zainteresowany to napisz paulinaszela94@gmail.com.

Udzielam się również na Facebooku i Instagramie. Staram się pokazywać na bieżąco czytelnikom moją codzienność jak i działania artystyczne.

Na życzenie udostępniam aktualne statystyki Google Analytics.

pencil-1683132_1920

 

Zapraszam do współpracy!

Close