in Grafika

CASE NA TELEFON – KWIATY #1

at
case-na-telefon-kwiaty-1

Wtorek, wtoreczek, wtorunio! A jutro już środa! Jeszcze środa minie i tydzień zginie. Kto się cieszy? Hehe a tak na poważnie, już prawie koniec czerwca. Czas tak szybko leci, a roboty dużo.

Ostatnio chełbie się w tworzeniu motywów kwiatowych. Jedne malowałam na tablecie, a drugie wykonałam w Photoshopie. Zależy jak leży. 😀 Próbuje różnych technik aby udoskonalać swoje umiejętności. Kwiaty przy pierwszym pomyśle chciałam wykorzystać do zaproszeń, ale stwierdziłam, że nie będę poprzestawać tylko na tym. Dlatego też wpadłam na pomysł umieszczenia ich na etui do telefonów. Myślę, że pomysł fajny, a kolorki wyraziste – w sam raz na lato. Wszystkie kwiatki, listki czy łodyżki wykonałam sama jak i skomponowałam w jedną całość. Wykonałam również wizualizacje na case z każdym motywem, aby zobaczyć jak to się będzie wszystko prezentować. Chyba jest nieźle, co myślicie??

Serdecznie zapraszam do oglądania!

Miłego tygodnia! 😉

 

2

1

5

4

3

Print

Pszelka

Jestem 23-letnią, szczęśliwie zakochaną mężatką, studentką grafiki. A ten blog jest o tym jak być szczęśliwym! Chciałabym aby każdy człowiek na Ziemi był szczęśliwy i chcę tym szczęściem zarażać. Tym co robię, tworzę czy piszę. Całą sobą!

Close