in Grafika

CASE NA TELEFON – KWIATY #1

at
case-na-telefon-kwiaty-1

Wtorek, wtoreczek, wtorunio! A jutro już środa! Jeszcze środa minie i tydzień zginie. Kto się cieszy? Hehe a tak na poważnie, już prawie koniec czerwca. Czas tak szybko leci, a roboty dużo.

Ostatnio chełbie się w tworzeniu motywów kwiatowych. Jedne malowałam na tablecie, a drugie wykonałam w Photoshopie. Zależy jak leży. 😀 Próbuje różnych technik aby udoskonalać swoje umiejętności. Kwiaty przy pierwszym pomyśle chciałam wykorzystać do zaproszeń, ale stwierdziłam, że nie będę poprzestawać tylko na tym. Dlatego też wpadłam na pomysł umieszczenia ich na etui do telefonów. Myślę, że pomysł fajny, a kolorki wyraziste – w sam raz na lato. Wszystkie kwiatki, listki czy łodyżki wykonałam sama jak i skomponowałam w jedną całość. Wykonałam również wizualizacje na case z każdym motywem, aby zobaczyć jak to się będzie wszystko prezentować. Chyba jest nieźle, co myślicie??

Serdecznie zapraszam do oglądania!

Miłego tygodnia! 😉

 

2

1

5

4

3

Print

Pszelka

Paulina Szela. Młoda zakochana mężatka, cały czas poszukuję własnego ja, dążę do tego aby robić to co kocham. Obecnie studentka grafiki, ale skończyłam również matematykę – zmieniam się aby być szczęśliwą!