in Grafika, Lifestyle

JAK DĄŻYĆ DO CELU? 3 SPRAWY BEZ KTÓRYCH GO NIE OSIĄGNIESZ! + TAKI TYDZIEŃ TO SIĘ LUBI!

at
jak-dazyc-do-celu-3-sprawy-bez-ktorych-go-nie-osiagniesz-taki-tydzien-to-sie-lubi

Praca nad sobą bywa najtrudniejsza. Nie wiem czy przyznasz mi rację, ale tak jest. Niby zarządzanie kimś przysparza często problemów i jest ciężkie, no chociaż na początku. Myślę, że z kimś innym powoli można sobie jakoś poradzić, a z sobą? Dlaczego człowiek ma taki problem ze samym sobą, aby być wytrwałym i sumiennie pracować?

Otóż trzeba mocnego samozaparcia, wsparcia od najbliższej osoby i konkretnego celu czy marzenia.

Bez samozaparcia po pierwszym dniu spoczniemy na laurach, a przecież to nie o to chodzi?!
Wsparcie od bliskiej osoby? Czy bez tego da się dojść do sukcesu? No weź! Jasne, że się da, ale jak długo? Miło jest mieć z kim planować przyszłe plany i się nimi cieszyć. Najważniejsze, fajnie jest dostawać codziennie rano kopniaka do roboty, takiego motywującego. Uwierzcie mi – to pomaga!
Na koniec – cel lub marzenie – bez niego nie ma działania, motywacji ani nas. Bo człowiek bez marzeń jest jak ptak bez skrzydeł. Będziesz stał w miejscu aż nie rozwiniesz tych skrzydeł.

Nie stój i nie czekaj! Działaj! Zacznij już dziś!


A JAK TO JEST ZE MNĄ?

Od poniedziałku myślałam sobie: „Kiedy w końcu będzie ten weekend, już mam dość.” Dzisiaj jest sobota a ja sobie myślę: „Cholera coś mi się chyba poprzestawiało w tym małym móżdżku i nie mogę się doczekać poniedziałku.” A dlaczego nie mogę się doczekać poniedziałku? Bo już myślę i się zastanawiam co by tu nowego tworzyć. Co tu dużo gadać, lubię to! Lubię gdy robię coś co sprawia mi przyjemność i czas mi leci jak szalony. Czy nie o to w tym wszystkim chodzi?

Weekendu czas, więc tydzień pracy się skończył – oj produktywny tydzień! Dawno takiego nie miałam. Nie dość, że robiłam cały czas coś na komputerze to jeszcze udało mi się umyć okna czy wysprzątać mieszkanie. Brawo dla mnie ha!

STOP!

Jednak nie będę się tak zachwalać od samego początku. Dumna to będę jak wytrwam tak do końca wakacji. Oj wtedy to będę skakać jak małe dziecko. Trzymajcie kciuki bo mam dobre przeczucie. Cel mam, wsparcie też no i samozaparcia myślę, że mi nie brakuje.
Co do roboty to udało mi się wykonać kilka fajnych graficznych plików. Dzisiaj oddaje w Wasze ręce 2 nowe wzory. Mówić o nich dużo nie będę tylko zapraszam do oglądania!

Print
„Holiday Dolphins”

 

2a

Print
„Gold Fishes Sea”

 

1a

A Ty masz swój cel? Jak tam Twoje starania do osiągnięcia celu? Nie poddajesz się?

Dajcie znać jak się podobają nowe wzory! Czekam na opinie!

Udanego weekendu! 😉

 

Pszelka

Jestem 23-letnią, szczęśliwie zakochaną mężatką, studentką grafiki. A ten blog jest o tym jak być szczęśliwym! Chciałabym aby każdy człowiek na Ziemi był szczęśliwy i chcę tym szczęściem zarażać. Tym co robię, tworzę czy piszę. Całą sobą!

  • Szkoda, że trafiłam na ten post tak bardzo po wakacjach. To nic, że mamy już połowę października 😀 Wzory są super! A dążyć do celu faktycznie najlepiej z kimś, nawet jak te cele ma sie tak bardzo inne.

Close